[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День вчителя, День працівників освіти (День вчителя,День працівників освіти)
День вчителя, День працівників освіти
cybulnik Дата: Субота, 02.10.2010, 22:09 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

3 жовтня 2010 року відмічають свято День вчителя, День працівників освіти
День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди
День працівників освіти відзначається в Україні в першу неділю жовтня згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року.
Багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли Українська РСР входила до складу СРСР, пам'ятають святкові букети астр і хризантем, які вручалися за традицією або з щирою вдячністю викладачам у День вчителя. Білі фартухи і сорочки надягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

Структура освіти України має такий вигляд: дошкільна освіта, середня освіта, позашкільна освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, післядипломна освіта, аспірантура, докторантура, самоосвіта.

У 2000 році почався процес модернізації системи освіти Україна - саме таким словом міністр Василь Кремень вважає за краще називати ті революційні по суті зміни, які були введені в школах і вузах України. Реформа була необхідна, оскільки стан української освіти нормальним назвати було не можна.

За 6 передували реформі років в Україні закрилися 246 середніх шкіл. Загрозливо скоротилася і кількість учнів. Якщо в 1999 році в перший клас пішли 645 тисяч школярів, то в 2000 році 543 000. У сільській місцевості, за офіційною статистикою, сьогодні не вистачає більше тисячі вчителів. В аварійному стані перебували понад чотирьохсот загальноосвітніх шкіл. А кожна друга - потребує капітального ремонту.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п'яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни....Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День вчителя, День працівників освіти (День вчителя,День працівників освіти)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru