[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День усиновлення на Україні (День усиновлення на Україні 30 вересня)
День усиновлення на Україні
cybulnik Дата: Четвер, 30.09.2010, 20:20 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День усиновлення на Україні

30 вересня
В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, Україна відзначає День усиновлення (День усиновлення). Віра, Надія і Любов, що втілюють головні християнські чесноти, що втілюють ідеали мудрості і відкритого серця, поза сумнівом, стануть добрими заступниками цього нового свята.
У вітанні Президента (тепер уже екс-презідента) України Віктора Ющенка з нагоди Дня усиновлення, який вперше наголошувався 30 вересня 2009 року, говориться, що «це день поваги приймальних батьків, вихователів дитячих будинків родинного типа, педагогів, лікарок, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитяти. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.»
З кожним роком на Україні зростає число сімей, що бажають узяти обділеного батьківською ласкою дитяти, — суспільство стає гуманнішим і чуйнішим до болю чужих людей. Сьогодні не існує проблеми з усиновленням дітей у віці до 5 років, навпаки, є черга в тисячу сімей на усиновлення.
Але проблем тут ще дуже багато. Складніша ситуація з усиновленням дітей старшого віку. Зокрема, дітей-сиріт у віці після 11 років набагато більше, ніж що бажають усиновити їх (з 31 тисячі 186 дітей, що потребують усиновлення, 1 тисяча 670 — діти до 3 років, останні — старше за 3 роки).
За статистикою, на Україні щодня народжується до 1400 немовлят, до 50 залишаються сиротами, а усиновляють щодня 60. В той же час 4 року назад залишалося на 15-20 сиріт більше, ніж усиновляли. За даними на сьогодні, співвітчизники усиновили 35 тисяч юних українців, понад 62 тисячі дітей виховуються в сім'ях опікунів, близько 8 тисяч хлоп'ят мають можливість щодня притискатися до мами і батька в приймальних сім'ях і дитячих будинках родинного типа.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День усиновлення на Україні (День усиновлення на Україні 30 вересня)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru