Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/babugan4/domains/ogulci.com.ua/public_html/admin/top.php on line 104

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/babugan4/domains/ogulci.com.ua/public_html/admin/top.php on line 106

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/babugan4/domains/ogulci.com.ua/public_html/admin/top.php on line 108

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/babugan4/domains/ogulci.com.ua/public_html/admin/top.php on line 112

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/babugan4/domains/ogulci.com.ua/public_html/admin/top.php on line 112

ТОП-25 найбільш цікавих новорічних конкурсів - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Звичаї та обряди ,українські традиції » ТОП-25 найбільш цікавих новорічних конкурсів (новорічні конкурси,новий рік,рейтинг,кращі конкурси)
ТОП-25 найбільш цікавих новорічних конкурсів
cybulnik Дата: Вівторок, 14.12.2010, 12:29 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

ТОП-25 найбільш цікавих новорічних конкурсів,цікаві новорічні конкурси,найкращі розважальні конкурси в новорічну ніч,найцікавіші конкурси на новий рік
Ми зібрали для вас кращі новорічні ігри та конкурси

Конкурс з келихами
Гості на швидкість оббігають святковий стіл, тримаючи зубами келих за ніжку. Чим довший ніжка келиха, тим краще. Хто оббіг швидше за всіх і не розлив вмісту - переможець.

Найбільш чутлива

У конкурсі беруть участь тільки жінки. Учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду кожній стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожен стілець невеликий предмет. За командою всі учасниці сідають і намагаються визначити: що за предмет під ними. Дивитися і використовувати руки забороняється. Перемагає визначила першою.

Товстощоких губошлеп

Реквізит: кульок смоктальних цукерок (типу "Барбарісок"). З компанії висуваються 2 людини. Вони починають по черзі брати з кулька (в руках у ведучого) по цукерці, класти її в рот (ковтати не дозволяється), і після кожної цукерки обзивати свого суперника "товстощоких губошлепом")) Хто більше запхати в рот цукерок і при цьому скаже " чарівну фразу ", той і переможе. Треба сказати, що гра проходить під веселі вигуки і гикання глядачів, а звуки, що видаються учасниками гри, призводять публіку в цілковитий захват!

Мотальщікі

До талії 3 дівчат прив'язують стрічки. Дівчата намотують стрічки собі на талії. Чоловіки-учасники повинні на швидкість перекрутити стрічки собі на талію ... Хто швидше і акуратніше - перемагає, і заслуговує поцілунок дівчини.

«Милий, поцілуй мене!»

Запрошується бажаючий чоловік. Йому зав'язуються очі. Дівчата рівномірно розташовуються по приміщенню. По команді чоловіки дівчата завмирають. Завдання чоловіка з зав'язаними очима: як можна швидше знайти і поцілувати кожну дівчину (час засікає ведучий). До дівчат можуть додаватися інші чоловіки (маскуватися під дівчат, наприклад, мінятися одягом, окулярами і т.д.). Після того, як один учасник-чоловік пройшов "естафету", починає наступний. Перемагає найшвидший.

Істинний джентельмен

З гравців добровільно-примусово вибирається жертва (хлопець). Його приводять в заздалегідь підготовлену кімнату, де він бачить двох дівчат, що сидять по краях імпровізованій лави, зібраної зі стільців або табуреток, повністю накритих ковдрою. Ведучий повідомляє хлопцеві, що він повинен вибрати з цих двох дівчат одну, яка подобається йому більше за все, і сісти на лаву так, щоб показати, що його обраниця йому подобається, але, як справжній джентльмен, не образити при цьому другу дівчину. Ведучий говорить, що треба скористатися мовою рухів тіла, згадати етикет і т.п. нісенітниця. На роздуми як це зробити хлопцеві дається 20 секунд. 90% з 100%, що хлопець сяде між дівчатами. Прикол полягає в тому, що дівчата сидять на стільцях, а між ними стільця немає. Туго натягнуте ковдру створює ілюзію присутності стільця посередині. У результаті жертва смачно падає на підлогу. Якщо ви дуже не любите цю людину, то заздалегідь під ковдрою між стільцями можна розмістити тазик з водою.

Відкривай-ка, наливай-ка, випивай-ка ...

Для цієї гри організується дві команди по п'ять чоловік і готується реквізит: тарілка з бутербродами, стакан, пляшка з газ. водою - для кожної команди. Все це ставиться на стільці, команди шикуються від стільців у 3-5 метрах. Розподіляються ролі в команді: перший ("відкриєш-ка") - за командою добігає до стільця, до стільця і повертається до команди, передає естафету наступному, другий ("наливай-ка") - має налити в склянку газводи і повернутися до команди; третій учасник (він же "випивай-ка") повинен випити налите в стакан і передати естафету наступному; четвертий учасник (він "закусають-ка") добігає до стільця і з'їдає бутерброди; останній, п'ятий гравець, біжить до стільця і закриває пляшку ( він "закривай-ка"), і так далі за цією ж схемою, поки все не буде випито і з'їдено. Перемагає команда швидше і акуратніше виконала завдання.

Розсмішить СУСІДИ
Довільно вибирається ведучий. Його завдання - зробити з сусідом праворуч така дія, щоб хто-небудь з присутніх розсміявся. Наприклад, ведучий бере свого сусіда за ніс. Всі інші по колу повинні зробити те ж саме. Коли коло замкнулося, ведучий знову бере свого сусіда тепер вже за вухо, коліно і т.д. З кола вибувають ті, хто засміявся. Переможець - учасник, що залишився останнім.

ГОЛОВНЕ, щоб костюмчик сидів
Для гри потрібно велика коробка або мішок (непрозорий), до якого складаються різні предмети одягу: труси 56 розміру, чепчики, ліфчики 10 розміру, окуляри з носом і т.п. смішні речі. Ведучий пропонує присутнім оновити свій гардероб, витягши яку-небудь річ з коробки, з умовою не знімати її найближчі півгодини. За сигналом ведучого гості під музику передають коробку. Як тільки музика припинилася, гравець, що тримає коробку, відкриває її і, не дивлячись, дістає перший потрапила річ і надягає її на себе Вид приголомшливий!

СНАЙПЕР
Для участі в грі запрошуються 3-4 чоловіки. Для проведення гри потрібні порожні пивні пляшки 0,5 л у кількості по числу гравців. Учасникам прив'язують на пояс свіжу морквину таким чином, щоб вона звисала спереду на рівні колін. По команді чоловіки наввипередки повинні потрапити морквиною в горлечко пляшки таким чином, щоб потім підняти пляшку на мотузці, за яку прив'язана морквина.

Лопни КУЛЬКУ
На арену викликаються кілька хлопців і дівчат у рівній кількості. З них формуються пари. Кожній парі видається 5-10 повітряних кульок. Партнери стають обличчям один до одного і затискають між собою одну кульку. Виграє та пара, яка швидше за інших лопне свої кульки. Руки застосовувати не можна, всі кульки лопаються зустрічними рухами тіла.

КЕНГУРУ
Вибирається доброволець. Один провідний веде його подалі і пояснює, що він повинен буде зображувати кенгуру жестами, мімікою і т.п., але не видаючи ні звуку, а всі інші повинні здогадатися, що він зображує. у цей час другий ведучий розповідає аудиторії, що зараз жертва буде показувати кенгуру, але всі повинні прикинуться, що вони не розуміють, що ж за тварина їм показується. Треба називати будь-яких інших тварин, крім кенгуру. Це має бути щось типу: "Ой, значить воно стрибає! Так. Напевно, це кролик. Ні?! Дивно ... Ну тоді це мавпа". Через П'ять хвилин імітатор буде дійсно нагадувати оскаженілої кенгуру.

ДЕ Я?
Бере участь саджають спиною до всіх, а на спину прикріплюють табличку з наперед приготованою написом. Написи можуть бути різними: "Туалет", "Магазин", "Інститут" та ін Інші спостерігають задають йому різноманітні питання, типу: "Навіщо ти туди ходиш?", "Як часто?" і т.п. Граючий повинен, не знаючи того, що написано на підвішеній на нього табличці, відповідати на запитання.

Мітку ручки
Знадобляться дві консервні банки, 20 монет. Викликаються дві пари - у парі кавалер і дама. Тепер вже кавалерам кріплять до поясу банку. Пані дають по 10 монет. Пані відходять на 2 метри від кавалерів. За сигналом ведучого дама повинна кинути в банку кавалеру всі монети. Кавалер допомагає їй, обертаючи талією (якщо така є). Перемагає пара, яка набрала в банку більше монет.

Ласункам-Барабашка
Реквізит: кульок смоктальних цукерок (тип ). З компанії вибирають 2 осіб. Вони починають по черзі брати з кулька (в руках у ведучого) по цукерці, класти її в рот (ковтати не дозволяється) і після кожної цукерки обзивати свого суперника . Хто більше запхати в рот цукерок і при цьому розбірливо скаже чарівну фразу, той і переможе. Треба сказати, що гра проходить під веселі вигуки і гикання глядачів, а звуки, що видаються учасниками гри, призводять публіку в цілковитий захват!

СМАЧНОГО
Беруть участь дві або кілька змішаних пар. Завдання кожної пари - швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан одночасно з двох кінців, не торкаючись руками. Інші спостерігають і забезпечують моральну підтримку. Варіант з зав'язаними очима: пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно змінюють. Рекомендується фотографувати (крупним планом).

ЛЮБЛЮ - НЕ ЛЮБЛЮ
Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять і що не люблять, у сусіда праворуч. Наприклад: . Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять, і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху забезпечена.

Чубчика
Перед грою нагадати жінкам-учасницям, що чоловіки, як і птахи, найбільш привабливі в шлюбний період. Нехай кожна учасниця вибере собі на час гри чоловіка і створить з нього самого . Для цього дамам лунають різнокольорові гумки для волосся. Їх завдання - з волосся чоловіків за допомогою гумок оформити якомога більше . Творцю самого вручається приз.

Дістань ЯБЛУКО
Для гри необхідний великий таз з водою. У таз кидають кілька яблук, а потім гравець стає на коліна перед тазом, тримаючи руки за спиною, і намагається зубами зловити яблуко і дістати його з води.

Відкуси ЯБЛУКО
Яблуко прив'язують за держак і підвішують. Учасники підходять до яблука по одному і пробують відкусити його, тримаючи руки за спиною. А зробити це важко. Можна організувати змагання: підвісити кілька яблук, виграє той, хто швидше його з'їсть.

ПРИЗ У загадки
Береться приз, загортається в папір. На обгортку приклеюється будь-яка загадка. Знову обертається. І знову приклеюється загадка. І так десять разів. Гравці сідають по колу. Ведучий дає в руки одному загорнутий у десять обгорток приз. Граючий прибирає одну обгортку, бачить загадку, читає про себе. Якщо відгадав - говорить відгадку, якщо ні - читає загадку вголос, хто її відгадав, отримує право далі розгорнути приз і все триває за цією ж схемою. Виграє той, хто відгадуючи загадку, добереться до самого кінця.

ПІДНІМИ М'ЯЧ
Партнери (чоловік і жінка) стають один проти одного, тримаючи між животами маленький гумовий м'яч. Завдання: обертальними рухами докотити м'яч до підборіддя того, хто з пари менше ростом.

ПЕРЕДАЙ КАРТУ
Розташуйте учасників в лінію: чоловік - жінка - чоловік - жінка і т.д. Першому гравцеві в лінії дайте звичайну гральну карту. Завдання: передати картку від одного гравця до іншого, тримаючи її в роті. Руки при цьому не використовувати. Можна ускладнити завдання: після кожної передачі ведучий відриває від карти по шматочку. У цій грі учасників можна розділити на команди і влаштувати командне змагання.

СТАТУЯ ЛЮБОВІ
Вибирається два чоловіка - власники гарему. Вибираються першого дружини. Заздалегідь повинні бути підготовлені картки, на яких написані назви різних частин тіла. Чоловік і перша дружина витягують по одній картці (картки перевернуті словами вниз) і стикаються тими частинами тіла, які вказані в кожного на картці. Далі вибирається друга дружина. Вона і чоловік витягають за новою карткою. Друга дружина повинна прилаштується до чоловіка, який вже стикається з першою дружиною. Так кількість дружин збільшується, поки до чоловіка ще можна буде дотягнуться і стикнутися або поки не закінчаться претендентки на місце дружин гарему. Перемагає той гарем у якого - "статуя любові" (чоловік + всі дружини) буде цікавий, оригінальний і смішніше виглядати.

Свічка дуй - ЯБЛУКО жуй
Викликаються два добровольця, бажано добре знайомі один з одним хлопці. Решта стоять навколо і зображують групу підтримки. Гравці сідають з двох сторін невеликого столика, перед кожним ставиться свічка, в руки дається запальничка (або сірники) і яблуко. Завдання просте - хто швидше з'їсть своє яблуко. Але яблуко можна їсти тільки тоді, коли горить твоя свічка. А свічку противник може задути і тоді гравцеві, перш ніж ще раз вкусити яблуко, доведеться запалювати її знову....

Похожі теми

Як зробити ялинку самому? новорічна ялинка своїми руками

Новорічна сторінка

Що дарувати на новий рік  

Новорічні тости

Новорічні приколи

Новорічні побажання

Новорічні анекдоти

10 способів як правильно прикрасити і нарядити ялинку


Істочник http://party.obozrevatel.ua/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов '; document.write(exp);
cybulnik Дата: Неділя, 15.12.2013, 19:50 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
wacko

Александр Цыбульник
 
У вас Балов '; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Звичаї та обряди ,українські традиції » ТОП-25 найбільш цікавих новорічних конкурсів (новорічні конкурси,новий рік,рейтинг,кращі конкурси)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru