Різдвяні гадання та святки, зимові гадання,гадання на святки - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Звичаї та обряди ,українські традиції » Різдвяні гадання та святки, зимові гадання,гадання на святки (новогодние и рождественские гадания , гадания на святки)
Різдвяні гадання та святки, зимові гадання,гадання на святки
cybulnik Дата: Середа, 08.12.2010, 15:05 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Ворожіння та гадання

Скоро новий рік, а за новим роком і різдво христове.
З давних давен люди ворожили та гадали на великі праздники такі як різдво.
Гадання починалися в ніч перед Різдвом і всю Святочну тиждень - від Різдва до Водохреща сільські дівчата ворожили на судженого. Причому використовувалися для цього самі різні способи, іноді кумедні, а часом навіть небезпечні, тим більше за сучасними мірками. Адже не знаєш, на кого нарвешся вночі, запитуючи ім'я судженого у першого зустрічного людини.
Різдвяні ворожіння1. Ворожіння на монеті
Через декілька хвилин ти сядеш за стіл з святковим передріздвяним пригощанням. Перш ніж відзначати Різдво, попроси близьку людину покласти монету під одну з тарілок на столі, коли ти вийдеш з кімнати. Потім повернися і спробуй вгадати, під якою тарілкою монета. Якщо тобі вдалося знайти монету з першого разу, то в новому році тебе чекає фінансове благополуччя, якщо з другою – те все буде так само, як і в поточному році. Якщо монета залишиться невідкритою, то наступного року тебе чекають або фінансові труднощі, або великі непередбачені витрати.

2. Ворожіння по кішці

Якщо у тебе удома є кішка, можна привернути її до ворожіння – все-таки в рік Тигра краще звертатися за допомогою до представника виду котячих. Загадай просте питання, на яке можна відповісти «та чи ні», а потім поклич свою кішку. Якщо кішка, що прибігла по заклику, переступить через поріг кімнати лівою лапкою, то відповідь на питання буде «так», якщо правою – «ні». Якщо кішка не прийшла – значить, все в цьому питанні цілком і повністю залежить від тебе і Тигр тобі не заважатиме.

3. Ворожіння на ланцюжку

Залишся одна в кімнаті, візьми в праву руку тонкий золотий або срібний ланцюжок. Збери її в грудку, потримай в кулаці і кинь на поліровану поверхню столу. Після цього спробуй визначити, яку фігуру можна побачити у вигинах ланцюжка. Значення фігур:

Круг – складне положення в майбутньому, буде потрібно багато сил, щоб справитися з ситуацією.

Овал – тебе чекає непроста ситуація, але все зважиться без особливих втрат.

Рівна лінія – тебе чекає успіх, нова справа буде успішною, задумане вийде.

Заплутаний вузол – труднощі в особистому житті і на роботі (у навчанні).

Трикутник – вдала ознака, все вийде!

Бант (метелик) — до романтичного побачення або навіть до весілля.

Змійка — знак-попередження: не довіряй чоловікам навколо тебе, вони можуть обдурити.

Ланцюжок склався в якусь букву – тебе чекає новий роман з людиною, ім'я якої починається на випавшу букву.

Круг, усередині якого знаходиться частина ланцюжка, – до хвороби або депресії.

4. Ворожіння на рисі і квасолі

Насип рис в пляшку або в стакан. Поклади зверху ємкості ліву руку долонею вниз і зосередься. Вголос загадай бажання або постав питання, на яке можна відповісти «та чи ні». Висип на долоню жменьку рису і порахуй, парне або непарне число рисинок тобі випало. Якщо парне – бажання збудеться (або відповідь «так»). Якщо непарне – відповідь «ні».

Візьми три боби квасолі. Очисть один повністю, другий наполовину, третій залиш неочищеним. Розклади в три пакетики. Пакетики поклади на ніч під подушку. Вранці, не дивлячись, дістань один з них. Чим більше очищена квасоля, тим багатше буде жених.

5. Ворожіння з дзеркалами

Візьми два дзеркала, постав стороною, що відображає, одне до іншого на відстані 15–20 см. Між дзеркалами розстав засвічені свічки. Незадовго до півночі погаси світло в кімнаті, сядь перед великим дзеркалом і дивися в нього поверх маленького, не моргаючи, не відводячи око і не озираючись. Опівночі скажи: «Суджений, ряджений! Покажись мені в дзеркалі». Ти побачиш темний, такий, що йде углиб дзеркала, довгий коридор, з боків якого мерехтять вогні. Постарайся розгледіти в коридорі різні предмети, пов'язані з твоїм майбутнім і твоїм судженим.

6. Ворожіння по птахах

Американські індійці наділяли ворону містичними силами і вважали її творцем видимого світу. Кельти, германці і народи Сибіру теж відносилися до ворон з повагою і вважали їх пов'язаними з потойбічними силами. Вважалося, що вороняче око є входом в надприродні світи. Ворона, по легендах, може приносити послання з світу духів і здатна перевтілюватися в інших істот.

Ось найпростіше ворожіння на воронах. Вийди з будинку вранці і зверни увагу на навколишніх ворон. Вони теж звернуть на тебе увагу і, швидше за все, почнуть каркати. Відміть, де сиділа ворона, коли почала каркати: якщо на будівлі – до нехороших звісток, якщо на дереві – до благополуччя.

Якщо ти почула вороняче каркання уві сні – це попередження про плітки або шкідливі ради. На ранок після такого сну будь обережніше з оточуюими, не давай їм приводу для пліток або зауважень. Але якщо уві сні ти побачила ворона, що сидить на дубу, – це знак того, що твої неприємності у результаті обернуться на благо.

7. Ворожіння по розбитій чашці

У будинку обов'язково б'ється який-небудь посуд – говорять, це на щастя. А якщо чашку розбили твої молодші брати або сестри (а може бути, твій власний малюк), скористайся цим приводом погадати на їх майбутнє. Збери череп'я і подивися, які вони.

Якщо дрібні осколків більше, ніж великих, твоя дитина виросте людиною господарським, практичним, у якого логіка буде вище емоцій.

Великі осколки указують, скільки в його житті буде важливих подій.

Гострі осколки принесуть дітям успіх в грошових питаннях.

Закруглені або тупі можуть провіщати грошові труднощі і невдачі в особистому житті.

Осколки середніх розмірів говорять про взаємини з тими, що оточують. Якщо краї середніх осколків дуже гострі, значить, дитина виросте товариською, його поважатимуть і кар'єра його складеться благополучно.

8. Новорічне ворожіння на воді

Щоб дізнатися, збудеться чи ні загадане бажання, візьми два стакани з водою. Наповни один з них майже до країв водою. Загадай бажання і після цього швидко перелий воду з одного стакана в іншій. Тепер подивися на стіл, над яким ти переливала воду. Бажання виконається, якщо на столі після переливання з'явилися не більше трьох крапельок води. Якщо ти розплескала воду або налила калюжу на стіл, значить, твоє бажання не здійсниться. Це можна робити тільки один раз, тренуватися в переливанні не можна! Удруге ворожіння втрачає свою силу і ти не зможеш визначити, збудеться бажання чи ні.

9. Ворожіння по книгах

Дуже просте і дуже веселе передріздвяне ворожіння для будь-якої компанії. Сформулюй питання, відкрий будь-яку книгу і ткни пальцем в сторінку. Написане у вказаному місці і буде відповіддю на питання.

Можна зробити те ж саме, тільки не самій відкривати книгу, а загадати сторінку і номер рядка, а знайде їх в книзі хай хто-небудь з рідних або гостей. Іноді відповідь виходить у формі іносказання, іноді незрозумілий, але майже завжди це ворожіння приводить до загальної веселості, особливо якщо вибирати відповідні книги. Але якщо після трьох спроб відповіді здаються тобі дуже невизначеними або взагалі не відповідними для твоєї ситуації, краще випробувати найвірніший і стародавніший спосіб ворожіння – ворожіння на кавовій гущі.

10. Ворожіння на кавовій гущі

Італійці стверджують, що саме вони в XVIII столітті розробили методику ворожіння на кавовій гущі і склали список кавових символів. Ритуал ворожіння майже не змінився. У кавник насипати мелену каву, залити водою, поставити на вогонь і довести до кипіння. Головне – вимовляти під час приготування напою магічні слова: «Aqua boraxit vinias carajos». При помішуванні і кілька разів повторити: «Fexitur et patricam explinabit tornare». Потім кава випиває з світлої чашки з гладкими краями, гущавину розмішують, похитуючи чашку по кругу, а потім чашку з гущавиною різко перевертають на біле блюдце із словами: «Нах verticaline, pax Fantas marobum, max destinatus, veida porol».

Ворожіння проводиться по тому, як розташувалися фігури на стінках чашки.
Плями біля ручки чашки – це будинок що ворожить, його близькі і події, які з ним трапляються. Праворуч від ручки – майбутнє, зліва – минуле, краї чашки – найближчі події, дно – найвіддаленіші.

Малюнок гущавини може виглядати як геометричні фігури, як цифри або букви, як образи людей або тварин. Якщо тобі вдасться побачити в кавовій гущі людей або тварин – значить, у тебе явні завдатки кавової ворожки і тобі пора набувати енциклопедії ворожіння по кавовій гущі!

Отже, фігури:

Овал — говорить про цілісність особи. Чим рівніше за край, тим міцніше характер.
Круг — обкреслює всі проблеми; все, що знаходиться усередині круга, –
головний сенс ворожіння.
Півкруг — непостійність характеру.
Маленькі круги, кружечки і крапки — символ грошового благополуччя.
Квадрат — щастя в любові.
Трикутник — несподіване везіння, успіх.
Зірка — самодостатність, свобода, незалежність.

Пий каву, ворожи на кавовій гущі і готуйся до Різдва! Передріздвяні ворожіння – найвірніші за весь рік.

Ось і ще кілька способів
У ніч на 7 січня зв'язок з потойбічним світом особливо тісний, тому гадання виходять найбільш точними. Тут я хочу привести найпопулярніші способи гадання на святки.

Ворожіння на СОН на судженого

Лягаючи спати, під подушку кладуть гребінець, і засуджують: "Суджений-ряджений, причешу мені голову". Суджений з'явивсь у сні і причісує волосся.

Ворожіння на швидкість ВИХОДУ ЗАМУЖ

Кілька дівчат відрізають нитки однакової довжини і підпалюють їх. У якої дівчини нитка догорить вперед всіх, той перший і вийде заміж. А якщо ж нитка погасла відразу, або ж згоріла лише наполовину, то заміж не вийде взагалі.

Ворожіння НА ІМ'Я МАЙБУТНЬОГО ЧОЛОВІКА

Дівчата збираються і опівночі виходять на вулицю. Тут кожна питає ім'я першого зустрівся їй чоловіка, його ім'я і буде ім'ям її судженого.

Ворожіння На воску

Для цього гадання потрібна воскова свічка (якщо її не було , можна взяти і звичайну парафінову), її ламають на дрібні шматочки. Шматочки потрібно покласти у металеву ложку і нагріти її на свічці. Коли віск розтане і перетвориться в рідину, потрібно одним махом вилити його в миску з холодною водою. Далі до справи приступає ваша фантазія, бо розгадати в безформних масах застиглого воску - церква, серце, корабель, автомобіль - без неї (тобто фантазії) буде вельми складно.

Ворожіння на яйцях

Це гадання аналогічно попередньому, тільки в даному випадку замість воску використовується білок яйця, а замість холодної води - тепла. Теплої водою наповнюється якась посудина, туди опускається білок щойно розбитого яйця. Згорнувся білок утворює різні фігури, по яких і ворожать.

Ворожіння на ДЗЕРКАЛІ

Тут я наведу лише кілька способів ворожіння на дзеркалах, тому що їх дуже багато.

1. В кімнаті потрібно вимкнути світло, завантаживши її в морок. На столі потрібно встановити дзеркало, перед ним ставлять запалену свічку. Дівчина повинна була дивитися крізь полум'я свічки у дзеркало, де і очікується поява образу нареченого.

2. Два дзеркала ставляться одне проти одного. Перед одним поміщають два запалені свічки, а інша знаходиться за спиною у дівчини. Гадаю потрібно креслити навколо себе кола за допомогою тліючої скіпки й уважно дивитися в дзеркало, яке стоїть перед нею. Саме в ньому мало б виникнути бачення судженого.

3. Беруть два дзеркала різної величини і встановлюють один проти одного, ставлячи перед кожним з них запалену свічку. Утворюється свого роду освітлений коридор, в один з кінців якого і потрібно вдивлятися дівчині. При належній концентрації вона може побачити судженого.

Ворожіння на Кольца

Треба взяти звичайний стакан з рівним дном, тобто без будь-яких малюнків. Налити в нього води на 3/4, потім обережно опустити на середину дна кругле обручку (його можна попросити у мами чи тата і попередньо почистити). Коли вода в склянці заспокоїться, потрібно тривалий час дивитися через воду в середину опущеного кільця. Багато запевняють, що бачать в кільці обличчя майбутнього нареченого.

У світі існують мільйони різних способів ворожінь, але зациклюватися на них все ж таки не варто, ми самі творці своєї долі, а ворожіння - лише приємне проведення часу.

Новорічні гадання

13 грудня Ворожіння, гадання та збитки на Андрія (Ворожіння, гадання , гадання в грудні,зимове гадання)



Александр Цыбульник
 
У вас
Форум » Наша країна Україна » Звичаї та обряди ,українські традиції » Різдвяні гадання та святки, зимові гадання,гадання на святки (новогодние и рождественские гадания , гадания на святки)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru