[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Звичаї та обряди ,українські традиції » Новорічні гадання (гадання, ворожіння, новий рік)
Новорічні гадання
cybulnik Дата: Субота, 04.12.2010, 00:30 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Новорічні гадання

Ворожіння на курантах
За годину до початку бою новорічних курантів напишіть на невеликому клаптику папері бажання. З першим ударом курантів підпаліть його, і якщо воно встигне згоріти до останнього удару, вважайте, що бажання вже почало збуватися.

Ворожіння на світяться вікнах
Вийдіть на вулицю ввечері, коли вже добре стемніє. Подумки загадайте цікавить питання, повернувшись до будинку спиною. Потім оберніться і порахуйте світяться вікна. Парне число говорить про позитивній відповіді, непарне - про негативний.

Якою буде Рік
У блюдце або неглибоку миску наливали воду. Миску залишали на червоному ганку на всю новорічну ніч. Вранці розглядали: лід здибився - рік буде добрим, лід застиг - рік буде спокійним, лід застиг хвилями - буде і горе, і щастя, а якщо вода вимерзла лункою - рік буде поганим.

Ворожіння на рисових зернах
Над банкою з рисом тримають долонею вниз ліву руку і зосередившись, задають вголос питання. Потім беруть з неї жменьку рису і висипають на розстелену серветку. Парне число зерен - позитивну відповідь. Непарне - негативний.

Ворожіння за книгою
На обкладинку закритої книги кладуть ліву руку і задають питання. Потім відкривають навмання і читають рядок, що починається під великим пальцем лівої ж руки.

Ворожіння на сновидіння
Перед сном необхідно з'їсти щось солоне, але не пити. Лягаючи спати, загадують, кажучи: "Суджений, ряджений, прийди до мене і напій мене!" Хто напоїть - за того й заміж підете.

Ворожіння на цибулинах
На цибулинах пишуть імена можливих претендентів на руку і серце. Ставлять їх у воду. Яка цибулина проросте раніше - від імені того і чекайте пропозиції про заміжжя.

Ворожіння на картах
Перед сном кладуть під подушку чотирьох королів і кажуть: "Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні". Якщо присниться піковий король - наречений буде старим і ревнивцем, король червоний означає молодого і багатого, хрестовий - чекай сватів від військового або бізнесмена, а бубновий - від бажаного.

сніг.
Потрібно лягти на сніг горілиць, піднятися і піти, не оглядаючись. Вранці огляньте те місце, де лягали у сніг. Якщо слід на снігу весь як би рисками пописані, чоловік буде грубим. Якщо слід від тіла гладкий, чоловік буде м'який і добрий чоловік. Якщо яма глибока, то заміж доведеться вийти не один раз, якщо відбиток замело, заміж не скоро йти. А якщо на цьому місці намело горбок, то в наступному році вас чекає небезпека.

Ворожіння на яблуках
Так ворожать в Чехії. Після Різдвяного вечері яблука розрізають упоперек, і якщо всередині виявляється правильна зірочка з кісточок, прийдешній рік буде щасливим.

Ворожіння на телефоні
Задумати питання, подумки зосередитися на ньому. Дивлячись на телефон, вголос поставити його. Якщо перший дзвінок буде від чоловіка - відповідь позитивна. Від жінки - негативний.

Ворожіння на ключі
Ворожать в компанії. Ключ кладуть в товсту книгу так, щоб його кільце (або дужка) залишалися зовні. Книгу щільно закривають, перев'язують і за кільце підвішують до гака. Присутні навколо чекають, коли Кінга повисне нерухомо, а потім кожна називає своє ім'я. Тієї, на чиєму імені книга стане крутитися, заміжжя (або зустрічі з новою любов'ю) не уникнути.

Ворожіння на золотому кільці
У цьому ворожінні повинні брати участь не менше шести осіб. Візьміть золоте кільце і великий клапоть чорного оксамиту. По черзі катайте колечко, примовляючи: "котитимусь я колечко навколо міста, а за тим колечком сама піду, до милого дійду". Де зупиниться кільце, ставте відмітину. Чиє колечко раніше зупиниться, та дівчина раніше за інших вийде заміж, а якщо кільце покотиться далі інших, то вийде заміж пізніше за всіх.

Ворожіння за підпалювання папери
Під Новий рік в чашку наливають води на половину її глибини, а на краю наклеюють папірець зі своїм прізвищем. У шкаралупу волоського горіха або до дощечці приклеюють запалену свічку такого розміру, щоб полум'я свічки могло підпалити папірець, і пускають її у воду. Якщо свічка підпливе до чиєї-небудь папірці і підпалить її, то бажання ворожбитів здійсниться; так само дізнаються свою долю, але тільки на край чашки, навколо її накладали суцільно папірці з різними написами - як, наприклад: "Вийду чи заміж або одружуся чи" , "Розбагатій чи" і т. п. - за бажанням ворожбитів.

Ворожіння по тінях
Береться цілий аркуш паперу або найкраще газета, причому цей аркуш паперу треба пом'яти руками так, щоб він перетворився на безформну масу, проте, намагаючись не перетворити його в кулю, але залишаючи деякий контур. На папір, коли її мнете, бажано не дивитися. Коли папір готова, її кладуть на дно перекинутої тарілки і підпалюють сірником. Згорілу папір, не ворушачи і не руйнуючи форми попелу, підносять до стінки, обережно повертаючи тарілку, поки не змалюють якась тінь, за обрисами якої судять про майбутнє.

Щоб вгадати, скільки буде дітей
Щоб вгадати, скільки буде дітей, для цього дівчата беруть дзеркало і на нього наводять місяць. Скільки в дзеркалі вийде місячних відображенні, стільки, ніби-то, у ворожбитів буде по виході заміж дітей.

У новорічну ніч
У новорічну ніч напиши на маленьких папірцях свої найзаповітніші бажання, зверни їх і поклади під подушку. 1 січня, прокинувшись, насамперед витягни навмання будь-яку з них. Яке бажання буде на цьому папірці, таке і виповниться у році, що наступив.

Суджений, ряджений, прийди до мене
Дівчата на виданні ворожили на гребінці: клали його під подушку і говорили: "Суджений, ряджений, прийди до мене - мою косу розчеши!" - І уві сні до дівчини був майбутній коханий. Встигнути б його запам'ятати!

Як дізнатися ім'я судженого?

Дівчата всідалися навколо тазу з водою, а на воду пускали горіхові шкаралупки. До крайкам тазу прикріплювали папірці з чоловічими іменами. І сильно дулі. До якого імені шкаралупу приб'є, з тим і випаде дружити.

Хто ж першою вийде заміж?

Зібравшись у коло, дівчата запалювали кожна по свічці. Чия свічка погасне раніше - та і вийде заміж першою, а чия згорить до кінця - тієї довго в наречених ходити.

Будеш весь рік красивою!
У горіхові шкаралупки кладуть легкі предмети: цукерочку, стрічку ластик, колечко і т.п. Дівчата знову дують. Яка шкаралупка до тебе припливе - то тебе і чекає. Колечко - знайомство, цукерка - подарунки, стрічка - будеш весь рік красивою, ластик - пощастить у навчанні.

Таке ж ім'я буде у її судженого
Дівчата можуть всі разом, щоб не страшно було, вибігти в новорічну ніч за поріг будинку. Та з вас, що зустріне перехожого, повинна дізнатися його ім'я. Таке ж ім'я буде у її судженого.

Ворожіння на дзеркалі
Якщо хочете ворожіння серйозніше, візьміть дзеркало, перед ним поставте графин, наповнений водою, з трьох боків від нього-палаючі свічки. Щоб дізнатися, що рік прийдешній нам готує, дивіться крізь воду в дзеркало, що-небудь воно та покаже!

Ворожіння рукавицею
З полиці кидають вгору рукавицю: якщо вона впаде догори великим пальцем, це означає, що приїде той, кого чекають, коли ж великий палець обернений донизу, то очікуваний не приїде.

Читайте похожі теми

Різдвяні гадання та святки, зимові гадання,гадання на святки (новогодние и рождественские гадания , гадания на святки)

13 грудня Ворожіння, гадання та збитки на Андрія (Ворожіння, гадання , гадання в грудні,зимове гадання)Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Звичаї та обряди ,українські традиції » Новорічні гадання (гадання, ворожіння, новий рік)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru