Головна » 2008 » Листопад » 13 » Концерт в селі Огульці напередодні свята День працівників сільського господарства
22:54
Концерт в селі Огульці напередодні свята День працівників сільського господарства
 
Концерт в селі Огульці напередодні свята День працівників сільського господарства
Сьогодні 13 листопада о 10.00 відбувся концерт в будинку культури в селі Огульці.
Свято присвячений на попередній свято День працівників сільського хазяйства.
Це свято було засноване головою Приватного сільськогосподарського підприємства "Огульчанське ПСП" в селі Огульці.
На цьому свята були підбиті підсумки зі збору врожайності головою Приватного сільськогосподарського підприємства, цифри по врожайності не називалися зі зв'язку з маленьким урожаєм, такого урожаю старожили села не пам'ятають коли в останній раз і було, дуже спекотне було літо і не було дощів, зв'язку з засухою врожайність мала.
Хоча й врожайність маленька але зарплату робітникам платять а також видають премії
За маленький період з весни 2010 року існування цього Приватного сільськогосподарського підприємства
Показав гарні результати людям почали платити зарплати в колгоспі, правда сократились робочі місця на корівнику, зв'язку не врожайності повирізали худорбу в Огульцівській фермі але робочим запропонували інші спеціальності.

На цьому святі вручали премії по 2 тис. гривень працівникам Приватного сільськогосподарського підприємства села Огульці.
Люди залишилися дуже задоволені.
Голова Приватного сільськогосподарського підприємства передав трактор ЮМЗ і причіп сільській Огульцовскій раді для вивозу сміття та інших потреб односельців заявив безоплатно.
Офіційно заявляючи що відремонтують будинок культури в селі Огульці який на межі розвалу а також буде співпрацювати зі школами та дитячим садком.
На цьому святі були запрошені гості: голова районної ради А. Холодний, заступник голови районної ради Яцина Юрій Дмитрович, директор школи Омеляненка Т. М., отець Ігор богослужитель храму святої Богородиці села Огульці.

Голова районної ради А. Холодний привітав селян села Огульці з наступаю чим святом День працівників сільського господарства побажав здоров'ячко
добра та успіхів у сільському господарстві, а також пролунали наймодніших, найкомфортабельніші побажання від чистого серця заступника голови районної ради Яцини Юрія Дмитрович для жителів села Огульці.

Виступив отець Ігор богослужитель храму святої Богородиці села Огульці, хоч не являється це свято церковним він теж привітав жителів села зі святом, а також вирішили питання на пожертвування храму який проводиться раз на місяць для збору коштів для будівництва храму в селі Огульці.

На концерті виступали дітки з дитячого садка були цікаві виступи, дуже гарні підготовлені костюми а також дуже гарний мотив виступів, виносю велику подяку Завідуючій дитячого садочка Коток.О.М за гарну підготовленість до свята та організованість виступів малюків
Ведуча концерту Наталя Анатоліївна Скляренко вчителька російської мови і мови і ведучий концерту Анатолій Єгорович Маршала.

Був чудовий концерт а найголовніше величезний стіл з різним стравою на честь попереднього свята День працівників сільського господарства.
Хотілося висловити величезну дякую організатором такого чудесного концерту в селі Огульці, хотілося що частіше не забували традиції свят села Огульці.
автор статті Олександр Цибульник

Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 1009 | Додав: cybulnik | Теги: результати виборів в огульцях, вибори в селі огульці, голова сільської ради, огульці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru