Головна » 2010 » Липень » 28 » Тяжкі наслідки німецскої окупації
12:58
Тяжкі наслідки німецскої окупації

Тяжкі наслідки німецскої окупації

5 вересня 1943 в 11:00 дня передові частини Червоної Армії вступили в с.Огульці.Населення села передовим частинам надавало допомогу, допомагало продуктами.В час відступу німців-населення в погрібах, окопах і лісах. В останні дні відступу від Гітлера був наказ знищити всі при відступі. В результаті цього було спалено 519 господарств, знищили колгосп, лікарню, школи, кооперцію, з 1240 корів у селі залишилося 117 кролі і птиця повністю знищені спалили весь хліб у копицях і згорять. При своєму відступі німецькі війська прагнули одного якомога більше знищити вивезти продуктів із села. При відступі німці ходили по дворах і забирали курей, яйця, масло і саму. кращий одяг.
За два роки окупації села німці погнали в Німеччину 112 чоловік.
Ставлення німців до військовополонених було саме звіряче, військово полонених годували дуже погано, вони вмирали з голоду, хворих дострелили вали, за найменші порушення били батогами. З боку населення була велика допомога продуктами харчування та одягом.
В селі була одна школа, яка закрилася в силу масового викрадення в Геманії ..
До приходу німців було 4310 чоловік, після ізгнанія німців 390 осіб ...
Податки були грошові, разовий збір 55 руб з працездатного і громадський збір 110 руб.
Земля оброблялася коровами і вручну.
Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 721 | Додав: cybulnik | Теги: отечественная война, наступление немцев, 1943 огульці, село огульці, нападение немцев, немецкая окупация | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru