Головна » 2013 » Листопад » 11 » Свято день захистника вітчизни 6 грудня
22:34
Свято день захистника вітчизни 6 грудня
Як святкують день захистника вітчизни 6 грудня.
Давайте повернемося до історії.
День Української армії належить святкувати 6 грудня, а не 23 лютого, як нас вчить нинішня влада, придумавши, нібито це день якогось "захисника Вітчизни".
У цьому році ми святкуємо 22-гу річницю з дня створення Української армії.Шосте грудня 2013-го року українська армія святкує 22-річчя з дня створення, хоча офіційно це свято з’явилося в календарі 20 років тому. На жаль, на двадцятому другому році Незалежності України в нас практично немає ні держави, ні армії. 
6 грудня 1993 року Верховна Рада України встановила свято - День Збройних Сил держави. Моментом відліку історії армії незалежної України стала дата прийняття закону «Про оборону України», який парламент ухвалив 6 грудня 1991 року. Тож фактично, нині Збройні Сили України і всі, хто причетний до них, святкують ювілей, певним чином, авансом.
Я розповів вам капельку історії свята.
А тепер хочу розповісти як святкують свято день захисника вітчизни в селі Огульці в Валківського району.
В Огульцівському будинку культури 6 грудня свято збройних сил не святкується.
Парадів та яскравих концертів, в цей день у Огульцях не проводиться,так як село невеличке і проживає в цьому мальовничому селі до 2000 чоловік.
Свято день захисника збройних сил святкується в нашій ріднесенькій Огульцівській школі в якій ми училися та набирали знання.
Свято проходить кожний рік 6-го грудня.
На концерт приходить повен актових зал односельчан.
На цьому святі проводяться різні конкурси, та змагання.
Розповідають гумарезки присвячені до дня захисника,співають танцюють.
А головне те, що на це свято, яке відбувається в школі запрошують Огульчанських парубків (війскослужбовців) які несуть службу в українській армії.
Війкослужбовці розповідають гостям як їм служиться в війскових силах.
Як святкує свято день збройних сил молодь в селі Огульці,приблизно так як і уся українська раса собираються групою у дома чи в кафе розповідають війскові історії за чаркой горілки веселяться і святкують цю урочисту подію.
Жінки в цей день своїм улюбленим чоловікам дарят подарунки.

6 грудня це свято яке ми святкуємо та згадуємо нашу службу в збройних силах України.
Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 2908 | Додав: cybulnik | Теги: 6 грудня свято, свято день захистника вітчизни, огульці | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru