Головна » 2014 » Травень » 19 » Ставок Низянський.
22:14
Ставок Низянський.

Ставок Низянський.
Цей ставок взяв назву від слова низок. Низок раніше в минулому 50 років тому це був цент села. І звідти пішла назва ставка Низянський.
На березі ставка в минулому була мельниця Кулика і крупорушка.
Існування цього ставочка почалося із 1956 році , 1986 греблю ставка робили тягачами, які пригнав Шутко на іспит, зробили греблю і поставили монах.
Дуже багато ходить легенд про низок. На території ставка, раніше був німецький госпіталь в хатах над ставком, і ще було німецьке кладовище.
Низок це красиве місце. Ставок Низянський він не великий, ширина цього ставка до 70 метрів, довжина до 300 метрів. Глибина до 4-х
метрів. Навколо ставка насаджені верби, верби прикрашають цей ставочок, в минулому коли існувало село біля цього ставка, із спогадів пристарілих людей, саме від цих дерев брали вербу на освячення в храмі Покрови Богородиці на вербну неділю. Біля ставка була Куликовська 4-х класна школа.
Риболовля на цьому ставку безкоштовно, належить він до Огульцівської сільської ради, за часи існування його 3 рази орендували.
На явний час тут можна чудово провести час, наварити каші біля ставка, відпочити.
А головне що можна по рибалити і наловити риби. Яка риба клює на цьому ставку це карась від 30 до 200 грам.
В гарну погоду на цьому ставку можна наловити до 2 кг на вудочку. Ризинку закидувати не рекомендовано дуже забруднений корягами та очеретом. Купатися теж не рекомендується. Пляжу не має.
Але для рибалки і відпочинку це чудове місце з гарним пейзажем та природою.

  • Ставок Низянський.

 

  • Безкоштовна риболовля. Купатися не рекомендується

 

  • Яка риба ловиться на цьому ставку це карась від 50 до 200 грамм.


 

Автор О.Цибульник

Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 834 | Додав: cybulnik | Теги: безкоштовна риболовля, ставок, рибалки, ставок низянський, село | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru