Головна » 2010 » Липень » 27 » Путешествия по урочищу Нетяжскому к дубам-великанам
17:11
Путешествия по урочищу Нетяжскому к дубам-великанам


Харківська область. карти Подорожі
Маршрут № 3
По урочищу Нетяжскому до дубам-велетням
Платформа Пирогова (36-й кілометр Люботинського напрямки) - урочище Нетяжское - Київське шосе - Духівський ліс - хутір Свинарьов - станція Огульці
Протяжність маршруту-10 км
Район маршруту охоплює західну частину лісового урочища Нетяжского, що займає близько 500 гектарів і знаходиться в 50 кілометрах на захід від Харкова. Урочище це являє собою розгалужене верхів'ї балки Нетяжской.
Від платформи Пирогова (З6-й кілометр Люботинського напрямки) шлях йде на північ до будинку лісника у південній узлісся. Звідси йти по галявині до старого лісу (лісовий квартал 114). У цьому кварталі цікаво оглянути двохсотрічні дуби, яких збереглося дванадцять. Через 1,5 кілометра повернути на схід і йти до узлісся, в якому збереглося 9 старих дубів. Пройти ліс по малонаезженной дорозі в північно-західному напрямку до Київського шосе. У цьому лісі збереглося 6 таких дубів.
Від шосе повернути на захід і йти по узліссі Духівського до самотнього великого дуба, а звідси черз ліс на південний захід до дна яру Свінарного у хутора Свинарьова. Далі йти по дну Свінарного яру на південь до села Шлях на Київському шосе. По шосе пройти близько одного кілометра до станції Огульці, звідки можна їхати по залізниці або автобусом Валки - Харків.
Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 923 | Додав: cybulnik | Теги: дубы великаны, путешествие, туризм, огульцы | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru