Головна » 2014 » Вересень » 1 » Фото односельчан і сусідів по Вул. Шевченка села Огульці в 80-ті роки.
20:19
Фото односельчан і сусідів по Вул. Шевченка села Огульці в 80-ті роки.
Фото односельчан і сусідів по Вулиці Шевченка села Огульці в 80-ті роки.
Це спогади можна сказати далекого минулого, ці фото 1978 році односельчан. Мене в такий час ще на світі білому не було.Але це фото спогади,спогади це саме дороге що у нас є.
Ці фото надіслала мені жінка Аліна Коваль яка родилася в нашому селі Огульці.
Погляньте на ці фото і пізнайте своїх дідусів та бабусь.
Загальне старе фото односельчан і сусідів по Вул. Шевченка села Огульці.
Загальне фото приблизно 1978 рік.
Може хто-небудь впізнає своїх бабусь та дідусів на цих фото.
Дякую  за фото вислане на мою скриньку Аліні Коваль.
На першому фото там де вся вулиця в центрі - це маленька дитинка Аліна Коваль у мами  на руках і на задньому плані маленька дівчинка Кобець Тетяна у мами і поруч стоїть її дід. На цій фотографії є її бабуся, дідусь і батько яких вже на жаль немає в живих.
Зліва на право: баба Галя Монашка, баба Женя сидить на стільці, Аліна Коваль з мамою в центрі над нами на дальньому плані бабуся Олени Биценко, біля неї Корніівна і сім'я Кобця. Бабуся Аліни Коваль стоїть праворуч і під нею її батько Зань Олександр, біля неї баба Оксана і її дід.
Друге фото це працівники Огульчанський лікарні в якій працювала бабуся  Аліни Коваль Зань Юлія Степанівна і далі військові фото діда в молодості. Зань Уляна Степанівна  бабуся Аліни Коваль в білій сукні 1941 рік, вона все життя про працювала в Огульцях дитячої медсестрою, всі діти знали й боялися її як вогню, вона робила всім щеплення.дідусь Аліни коваль Зань Ілля Олексійович 1946 і з одним листопада 1946 Німеччина.


Бабуся Аліни Коваль.
Зань У. С. І сусідка Кобець Галина напевно де то 70-і рр.

По мотивам матеріалу Аліни Коваль.
Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 928 | Додав: cybulnik | Теги: спогади, фото | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru